Twój koszyk
f | szukaj | 0
+48 519 422 775pn.-pt.: 9:00-18:00

Taśma LED Biała zimna SMD3528 12V 6000K 5m

0.8  x  0.3  x  500  cm
Creativa by Cezar
1-3 dni robocze
103.31  netto: 83.99 zł
-7% 112.29 zł

Uniwersalna taśma LED 12V przeznaczona jest do stosowania wraz z szeroką gamą produktów marki Creativa takich jak: listwy maskujące karnisze serii LK, listwy przypodłogowe z podświetleniem LED, czy sufitowe listwy oświetleniowe LOC. Biała zimna barwa o temperaturze 6000K i śnieżno-białej tonacji znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniach użytkowych przeznaczonych do pracy, jak biuro czy warsztat oraz pomieszczeniach gdzie istotne jest silne, jasne oświetlenie, jak kuchnia i łazienka. Na pojedynczej rolce znajduje się taśma o długości 5m - to standardowy, optymalny wymiar, który powinien wystarczyć do większości zastosowań. Taśmę można swobodnie docinać i łączyć w odcinki o różnej długości.

Stosując podświetlenie LED nadasz swojemu wnętrzu niepowtarzalny, awangardowy charakter. Ledowa taśma oświetleniowa typu SMD 3528, dzięki swoim uniwersalnym parametrom technicznym i łatwym montażu, to aktualnie najbardziej popularne rozwiązanie stosowane przy wykończeniu wnętrz do podświetlania sufitów, wnęk czy innych elementów dekoracyjnych pomieszczenia.

 

grubość: 8 mm
wysokość: 3 mm
długość: 5000 mm
temperatura barwy światła: 6000K
barwa światła: biała zimna
napięcie zasilania: 12V
typ diod: SMD 3528
pobór mocy: 9,6W / 1m
prąd: 0,8A / 1m
stopień ochrony: IP20

Wysyłka kurierska DPD:

 • Przy zamówieniu powyżej 350 zł: 0 zł

 • Przy zamówieniu do 350 zł : 35 zł

Dostawa: 1-2 dni robocze od dnia nadania

Dostępne formy płatności:

 • przelew tradycyjny
 • przelewy elektroniczne PayU i PayPal
 • płatność kartami VISA i MASTERCARD
  (za pośrednictwem systemu PayPal lub PayU)

Co warto dokupić

 • Złączka LED 3528 8mm dwustronna, samozaciskowa Creativa by Cezar

  Złączka LED 3528 8mm
  dwustronna, samozaciskowa

  2.30 zł
  1.87 zł netto
  -8%

  Dwustronna, samozaciskowa złączka LED umożliwia szybkie i bezpieczne połączenie dwóch odcinków taśmy LED bez konieczności lutowania. Niewielki rozmiar złączki sprawia, że miejsce łączenia pozostaje mało widoczne i nie wpływa znacząco na ciągłość źródło światła emitowanego przez połączoną w ten sposób taśmę LED.

Pozostałe akcesoria montażowe:

Inne taśmy LED

Zwroty i reklamacje:

Zwrot zakupów i kosztów

Niezależnie od wybranej formy płatności i wysyłki, przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy zakupu i zwrot zakupionych towarów bez podawania jakichkolwiek powodów oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa.

Możesz odstąpić od umowy (składając stosowne oświadczenie na piśmie lub na adres e-mail: info@forges.pl) w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Kolejnych 14 dni (od momentu odstąpienia od umowy) masz na zwrot zakupionych towarów. Pamiętaj, że koszt wysyłki zwrotnej leży po Twojej stronie. Zwrotu należy dokonać na adres: Creativa - Oddział Ełk, ul. Krzemowa 10, 19-300 Ełk. W ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy (lub niezwłocznie od momentu otrzymania zwracanych towarów) zwrócimy Ci koszty zakupionych towarów wraz z kosztem wysyłki (do wysokości kosztu najtańszej dostępnej dla złożonego zamówienia formy wysyłki).

Szczegółowe informacje na ten temat zwrotów w regulaminie sklepu.

Reklamacja

W przypadku wad fizycznych lub niezgodności zakupionych towarów z umową przysługuje Ci prawo reklamacji przez okres 2 lat od zakupu na podstawie rękojmi. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać na adres e-mail info@forges.pl lub pisemnie na adres: FORGES, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska (prosimy załączyć dowód zakupu oraz numer zamówienia). Przy zgłoszeniu reklamacji masz 3 opcje do wyboru:

 1. wystąpić o obniżenie ceny,
 2. odstąpić od umowy,
 3. wystąpić o wymianę wadliwego produktu na pozbawiony wad.

Mamy 14 dni aby ustosunkować się do Twojego żądania reklamacji, w przeciwnym razie uznaje się je za uzasadnione. W przypadku odstąpienia od umowy lub wymiany towaru na wolny od wad zwrotu wadliwego towaru należy dokonać na adres: FORGES, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska.

Szczegółowe informacje na ten temat reklamacji w regulaminie sklepu.