Twój koszyk
f | szukaj | 0
+48 519 422 775pn.-pt.: 9:00-18:00

Złączka LED 3528 8mm na kablu dwustronna, samozaciskowa

1.2  x  0.4  x  1.5  cm
Creativa by Cezar
tworzywo sztuczne
1-3 dni robocze
5.17  netto: 4.20 zł
-8% 5.62 zł

Dwustronna, samozaciskowa złączka LED na 14 cm kablu umożliwia szybkie i bezpieczne połączenie dwóch odcinków taśmy LED bez konieczności lutowania. Dzięki elastycznemu przewodowi łączącemu samozaciskowe końcówki złączka znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest połączenie taśmy LED prostą złączką dwustronną. Niewielki rozmiar złączki sprawia, że miejsce łączenia pozostaje mało widoczne.

Złączka przeznaczona jest do 2-pinowych taśm LED o szerokości 8mm z diodami SMD 3528/2835.

grubość: 12 mm
wysokość: 4 mm
długość: 15 mm
maksymalna szerokość taśmy LED: 8 mm
długość przewodu: 14 cm
ilość pin: 2
napięcie: 12V
montaż: Prosty montaż poprzez umieszczenie w końcówkach złączki zakończeń taśmy LED i zaciśnięcie zacisków.

Wysyłka kurierska DPD:

  • Przy zamówieniu powyżej 350 zł: 0 zł

  • Przy zamówieniu do 350 zł : 35 zł

Dostawa: 1-2 dni robocze od dnia nadania

Dostępne formy płatności:

  • przelew tradycyjny
  • przelewy elektroniczne PayU i PayPal
  • płatność kartami VISA i MASTERCARD
    (za pośrednictwem systemu PayPal lub PayU)

Inne taśmy LED

Zwroty i reklamacje:

Zwrot zakupów i kosztów

Niezależnie od wybranej formy płatności i wysyłki, przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy zakupu i zwrot zakupionych towarów bez podawania jakichkolwiek powodów oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa.

Możesz odstąpić od umowy (składając stosowne oświadczenie na piśmie lub na adres e-mail: info@forges.pl) w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Kolejnych 14 dni (od momentu odstąpienia od umowy) masz na zwrot zakupionych towarów. Pamiętaj, że koszt wysyłki zwrotnej leży po Twojej stronie. Zwrotu należy dokonać na adres: Creativa - Oddział Ełk, ul. Krzemowa 10, 19-300 Ełk. W ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy (lub niezwłocznie od momentu otrzymania zwracanych towarów) zwrócimy Ci koszty zakupionych towarów wraz z kosztem wysyłki (do wysokości kosztu najtańszej dostępnej dla złożonego zamówienia formy wysyłki).

Szczegółowe informacje na ten temat zwrotów w regulaminie sklepu.

Reklamacja

W przypadku wad fizycznych lub niezgodności zakupionych towarów z umową przysługuje Ci prawo reklamacji przez okres 2 lat od zakupu na podstawie rękojmi. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać na adres e-mail info@forges.pl lub pisemnie na adres: FORGES, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska (prosimy załączyć dowód zakupu oraz numer zamówienia). Przy zgłoszeniu reklamacji masz 3 opcje do wyboru:

  1. wystąpić o obniżenie ceny,
  2. odstąpić od umowy,
  3. wystąpić o wymianę wadliwego produktu na pozbawiony wad.

Mamy 14 dni aby ustosunkować się do Twojego żądania reklamacji, w przeciwnym razie uznaje się je za uzasadnione. W przypadku odstąpienia od umowy lub wymiany towaru na wolny od wad zwrotu wadliwego towaru należy dokonać na adres: FORGES, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska.

Szczegółowe informacje na ten temat reklamacji w regulaminie sklepu.