Twój koszyk
f | szukaj |  
+48 519 422 775pn.-pt.: 9:00-18:00

szyna aluminiowa pojedyncza (200 cm) Creativa ZD-200

2  x  1.4  x  200  cm
Creativa by Cezar
Aluminium
1-3 dni robocze
Agrafki  

numer kat.: ZD-200

138.90  netto: 112.93 zł
-8% 150.98 zł

Szyna karniszowa Creativa ZD-200 to estetyczny i wytrzymały system do zawieszania średnio ciężkich zasłon lub firan. Zaokrąglenie po zewnętrznej stronie profilu szyny sprawia, że karnisz nabiera walorów estetycznych, doskonale komponując się z płaszczyzną sufitu, czego wymiernym efektem jest brak konieczności ukrywania konstrukcji za maskownicami LK.

Akcesoria montażowe w zestawie - wraz z karniszem otrzymujesz komplet akcesoriów montażowych - uchwytów, zaślepek w ilości odpowiadniej do danej długości szyn.

Szyna wykonana jest z aluminium co zapewnia jej dużą wytrzymałość (maksymalne obciążenie: 10kg/m). Pokryta jest białym lakierem proszkowym oraz warstwą opatentowanego smaru. W zestawie wytrzymałe, wciskane agrafki (lub opcjonalnie żabki albo oczka) odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu nie żółkną po dłuższym czasie użytkowania.

Montaż szyny na suficie jest szybki i bezproblemowy. Szyny można łączyć ze sobą w dłuższe odcinki za pomocą łączników ZD również dostępnych w naszej ofercie. Innowacyjne rozwiązanie Smart Click pozwala na proste i szybkie umieszczenie szyny w uchwycie na zasadzie samozaciskającego się zatrzasku.

grubość: 20 mm
wysokość: 14 mm
długość: 2000 mm
wykończenie: Malowana proszkowo w kolorze białym
wytrzymałość: 10 kg na 1m szyny
w zestawie: Uchwyt: 3 szt., zaślepka uchwytu: 3 szt., zaślepka szyny: 2 szt., agrafki, żabki lub oczka (do wyboru): 25 szt.
montaż: Wkręcane kołki mocujące

Kurier DPD:

 • Zamówienie powyżej 400 zł: 0.00 zł
 • Zamówienie do 400 zł : 45.00 zł

Dostawa: 1-2 dni robocze od dnia nadania

Formy płatności:

 • przelew tradycyjny
 • przelewy elektroniczne PayU, Przelewy24, PayPal
 • płatność kartami VISA i MASTERCARD
  (za pośrednictwem systemów PayPal, PayU, Przelewy24)

Creativa ZD-200 - najważniejsze cechy szyny karniszowej

Co warto dokupić

 • Uchwyt sufitowy pojedynczy do szyn karniszowych Creativa ZS/ZD Creativa by Cezar

  Uchwyt sufitowy pojedynczy
  do szyn karniszowych Creativa ZS/ZD

  od 6.75 zł
  5.49 zł netto
  -8%

  Uchwyt sufitowy pojedynczy typu Smart Click do montażu jednotorowych szyn karniszowych ZS i ZD z kolekcji Creativa by Cezar. Rozwiązanie Smart Click pozwala na proste i szybkie umieszczenie szyny w uchwycie na zasadzie samozaciskającego się zatrzasku. Do uchwytu dołączone są zaślepka i kołek mocujący.

 • Łuk ZD 90° zewnętrzny do szyn karniszowych Creativa ZD Creativa by Cezar

  Łuk ZD 90° zewnętrzny
  do szyn karniszowych Creativa ZD

  od 85.21 zł
  69.28 zł netto
  -8%

  Łuk do szyn karniszowych ZD z kolekcji Creativa by Cezar. Łuk zewnętrzny - zaokrąglenie profilu znajduje się po zewnętrznej stronie łuku. Pozwala łączyć poszczególne fragmenty szyn sufitowych pod kątem 90 stopni tworząc w ten sposób jeden dłuższy system do podwieszania firan i zasłon. Łuk wykonany jest z odcinka szyny o długości 50 cm, przez co po wygięciu każde z ramion łuku ma długość ok 28cm.

Pozostałe akcesoria montażowe:

Inne karnisze Creativa

Powiązane artykuły na blogu