Twój koszyk
f | szukaj | 0
+48 519 422 775pn.-pt.: 9:00-18:00

Oczko Flex 10 szt. do szyn karniszowych Creativa ZS/ZD

Creativa by Cezar
1-3 dni robocze
biały  

numer kat.: suwak_oczko_ZS

7.58  netto: 6.16 zł
-8% 8.24 zł

Suwaki Flex typu "oczko" w jednym z trzech kolorów do wyboru: białym, szarym lub czarnym (komplet 10 szt.) do szyn karniszowych ZS i ZD z kolekcji Creativa by Cezar. Suwaki tego typu służą do podczepiania tkanin, które mają już wszyte na stałe haczyki takie jak Ślimak Flex (również dostępne w naszym asortymencie) lub inne kompatybilne.

Suwaki wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na działanie promieni UV.

w zestawie: Suwak oczko biały, szary lub czarny 10 szt.

Wysyłka kurierska DPD:

 • Przy zamówieniu powyżej 350 zł: 0 zł

 • Przy zamówieniu do 350 zł : 35 zł

Dostawa: 1-2 dni robocze od dnia nadania

Dostępne formy płatności:

 • przelew tradycyjny
 • przelewy elektroniczne PayU i PayPal
 • płatność kartami VISA i MASTERCARD
  (za pośrednictwem systemu PayPal lub PayU)

Co warto dokupić

 • Ślimak Flex 10 szt. do szyn karniszowych Creativa ZS/ZD Creativa by Cezar

  Ślimak Flex 10 szt.
  do szyn karniszowych Creativa ZS/ZD

  2.95 zł
  2.40 zł netto

  Ślimak Flex (komplet 10 szt.) do szyn karniszowych ZS i ZD z kolekcji Creativa by Cezar. Ślimaki Flex wraz z Oczkami Flex (również dostępne w naszym asortymencie) tworzą kompletny system podczepiania tkanin do karniszy Creativa. Ślimaki stanowią część wszywaną w tkaninę, podczas gdy Oczka pozostają wsunięte w szynę.

Inne kleje i akcesoria montażowe

Zwroty i reklamacje:

Zwrot zakupów i kosztów

Niezależnie od wybranej formy płatności i wysyłki, przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy zakupu i zwrot zakupionych towarów bez podawania jakichkolwiek powodów oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa.

Możesz odstąpić od umowy (składając stosowne oświadczenie na piśmie lub na adres e-mail: info@forges.pl) w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Kolejnych 14 dni (od momentu odstąpienia od umowy) masz na zwrot zakupionych towarów. Pamiętaj, że koszt wysyłki zwrotnej leży po Twojej stronie. Zwrotu należy dokonać na adres: Creativa - Oddział Ełk, ul. Krzemowa 10, 19-300 Ełk. W ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy (lub niezwłocznie od momentu otrzymania zwracanych towarów) zwrócimy Ci koszty zakupionych towarów wraz z kosztem wysyłki (do wysokości kosztu najtańszej dostępnej dla złożonego zamówienia formy wysyłki).

Szczegółowe informacje na ten temat zwrotów w regulaminie sklepu.

Reklamacja

W przypadku wad fizycznych lub niezgodności zakupionych towarów z umową przysługuje Ci prawo reklamacji przez okres 2 lat od zakupu na podstawie rękojmi. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać na adres e-mail info@forges.pl lub pisemnie na adres: FORGES, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska (prosimy załączyć dowód zakupu oraz numer zamówienia). Przy zgłoszeniu reklamacji masz 3 opcje do wyboru:

 1. wystąpić o obniżenie ceny,
 2. odstąpić od umowy,
 3. wystąpić o wymianę wadliwego produktu na pozbawiony wad.

Mamy 14 dni aby ustosunkować się do Twojego żądania reklamacji, w przeciwnym razie uznaje się je za uzasadnione. W przypadku odstąpienia od umowy lub wymiany towaru na wolny od wad zwrotu wadliwego towaru należy dokonać na adres: FORGES, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska.

Szczegółowe informacje na ten temat reklamacji w regulaminie sklepu.