Twój koszyk
f | szukaj | 0
+48 519 422 775pn.-pt.: 9:00-18:00

Creativa LNG-09F listwa naścienna elastyczna

2  x  4  x  235  cm
Creativa by Cezar
Polistyren
1-3 dni robocze
farba podkładowa
100.31  netto: 81.55 zł
-7% 109.03 zł

Listwa dekoracyjna naścienna LNG-09F, elastyczna wersja listwy LNG-09, to popularny profil o klasycznej linii pozwalający przełamać monotonię ściany zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Listwa doskonale pasuje do aranżacji hołdujących tradycyjnym kanonom. Listwę LNG-09F można łączyć z innymi listwami dostępnymi w ofercie Creativa by Cezar tworząc unikalne kompozycje.

Listwa elastyczna - pozwala na montaż na nierównej powierzchni, łukach i zaokrągleniach, wszędzie tam, gdzie układ ścian nie tworzy idealnie równych płaszczyzn.

Listwa wykonana jest z polistyrenu utwardzonego przez co charakteryzuje się twardością i wysoką wytrzymałością na uszkodzenia oraz odpornością na wilgoć. Listwa lekka i łatwa w montażu.

Creativa by Cezar to gwarancja najwyższej jakości wykonania i estetyki, plasująca oferowane produkty w grupie wyrobów klasy premium.

grubość: 20 mm
wysokość: 40 mm
długość: 2350 mm
wykończenie: Farba podkładowa
montaż: Klej montażowy Creativa Expert. Klej do połączeń miedzy listwami Creativa C310. Masa szpachlowa Creativa C200.

Wysyłka kurierska DPD:

 • Przy zamówieniu powyżej 350 zł: 0 zł

 • Przy zamówieniu do 350 zł : 35 zł

Dostawa: 1-2 dni robocze od dnia nadania

Dostępne formy płatności:

 • przelew tradycyjny
 • przelewy elektroniczne PayU i PayPal
 • płatność kartami VISA i MASTERCARD
  (za pośrednictwem systemu PayPal lub PayU)

Co warto dokupić

 • Narożnik LNG-09-1 do listwy naściennej gładkiej Creativa by Cezar

  Narożnik LNG-09-1
  do listwy naściennej gładkiej

  29.05 zł
  23.62 zł netto
  -8%

  Bogato zdobiony narożnik do listwy naściennej gładkiej LNG-09-1. Listwa dekoracyjna Creativa LNG-09 o klasycznej linii profilu doskonale pasuje do aranżacji hołdujących tradycyjnym kanonom.

 • Łącznik LNG-09-2 do listwy naściennej gładkiej Creativa by Cezar

  Łącznik LNG-09-2
  do listwy naściennej gładkiej

  24.00 zł
  19.51 zł netto
  -8%

  Bogato zdobiony łącznik do listwy naściennej gładkiej LNG-09-1. Listwa dekoracyjna Creativa LNG-09 o klasycznej linii profilu doskonale pasuje do aranżacji hołdujących tradycyjnym kanonom.

Pozostałe akcesoria montażowe:

Inne listwy gładkie

Zwroty i reklamacje:

Zwrot zakupów i kosztów

Niezależnie od wybranej formy płatności i wysyłki, przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy zakupu i zwrot zakupionych towarów bez podawania jakichkolwiek powodów oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa.

Możesz odstąpić od umowy (składając stosowne oświadczenie na piśmie lub na adres e-mail: info@forges.pl) w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Kolejnych 14 dni (od momentu odstąpienia od umowy) masz na zwrot zakupionych towarów. Pamiętaj, że koszt wysyłki zwrotnej leży po Twojej stronie. Zwrotu należy dokonać na adres: Creativa - Oddział Ełk, ul. Krzemowa 10, 19-300 Ełk. W ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy (lub niezwłocznie od momentu otrzymania zwracanych towarów) zwrócimy Ci koszty zakupionych towarów wraz z kosztem wysyłki (do wysokości kosztu najtańszej dostępnej dla złożonego zamówienia formy wysyłki).

Szczegółowe informacje na ten temat zwrotów w regulaminie sklepu.

Reklamacja

W przypadku wad fizycznych lub niezgodności zakupionych towarów z umową przysługuje Ci prawo reklamacji przez okres 2 lat od zakupu na podstawie rękojmi. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać na adres e-mail info@forges.pl lub pisemnie na adres: FORGES, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska (prosimy załączyć dowód zakupu oraz numer zamówienia). Przy zgłoszeniu reklamacji masz 3 opcje do wyboru:

 1. wystąpić o obniżenie ceny,
 2. odstąpić od umowy,
 3. wystąpić o wymianę wadliwego produktu na pozbawiony wad.

Mamy 14 dni aby ustosunkować się do Twojego żądania reklamacji, w przeciwnym razie uznaje się je za uzasadnione. W przypadku odstąpienia od umowy lub wymiany towaru na wolny od wad zwrotu wadliwego towaru należy dokonać na adres: FORGES, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska.

Szczegółowe informacje na ten temat reklamacji w regulaminie sklepu.